تاريخچه کوتاهي در مورد دانشگاه شهيد بهشتي

دانشگاه شهيد بهشتي يکي از معتبرترين دانشگاه‌هاي دولتي ايران است که در منطقه? اوين، غرب ولنجک و شرق درکه در شمال غربي شهر تهران واقع شده‌است. دانشگاه شهيد بهشتي داراي 19 دانشکده، 3 پرديس و 16 پژوهشکده و مرکز مطالعاتي و تحقيقاتي است. در حال حاضر سعدالله نصيري قيداري رييس اين دانشگاه مي باشد. اين دانشگاه در سال 1338 با نام دانشگاه ملي ايران به‌دستور محمدرضا پهلوي و توسط علي شيخ‌الاسلام تأسيس شد و تا پيش از سال 1362 با اين نام خوانده مي‌شد. علي‌رغم افتتاح رسمي در اسفندماه 1339، پذيرش دانشجو در مهر 1339 و توسط دانشکده‌هاي معماري و شهرسازي و علوم بانکداري که اولين دانشکده‌هاي دانشگاه بودند انجام شد. در خرداد 1362 ستاد انقلاب فرهنگي با تغيير نام دانشگاه از «دانشگاه ملي ايران» به «دانشگاه شهيد بهشتي» موافقت کرد. (منبع: ويکي پديا)

دانشگاه شهيد بهشتي

ارزيابي دانشگاه شهيد بهشتي از نظر دانشجويان اين دانشگاه

اين روزها خيلي از دانشجويان براشون مهمه که آيا اين دانشگاه يا هر دانشگاه مطرح ديگه اي در ايران جاي مناسبي براي تحصيل در رشته مورد علاقه شون هست يا نه. چون قطعا تمايل ندارند يک سال يا حتي بيشتر پشت کنکور بمونن و چند سال بدون از وقت و عمرشون رو بزارن ولي به چيزي که ميخاستند نرسند. خب اينجاس که اين مسئله مهم و برجسته ميشه که اساتيد و امکانات دانشگاه چطوريه و قطعا مهمه که چه کساني در مورد اين فاکتورها نظر ميدن. اين مشخصه که اگه خود دانشگاه توي سايتش در مورد اين فاکتورها چيزهايي گفته ولي از قديم گفتن که شنيدن کي بود مانند ديدن. اينجاست که نظر دانشجوهايي که رفتن و ديدن و درس خوندن و توي دانشگاهي که مد نظر ماست فارغ التحصيل شدند برامون خيلي مهم ميشه. من خيلي گشتم و تونستم يه سايتي پيدا کنم که تنها مرجع نقد و بررسي دانشگاه و حتي اساتيد هستش. دانشجوها ميرن اينجا ثبت نام ميکنن و به اساتيد و دانشگاه ها امتياز ميدن. من از صفحه دانشگاه شهيد بهشتي تصاويري تهيه کردم و اينجا گذاشتم.

نقد دانشگاه شهيد بهشتي

امتياز دهي دانشجوياني که در دانشگاه شهيد بهشتي درس خوانده اند يا مشغول تحصيلند، به فاکتورهاي مختلف اين دانشگاه

نقد دانشگاه شهيد بهشتي

امتيازدهي دانشجويان به اساتيد دانشگاه شهيد بهشتي

منبع: استاديو| ارزيابي دانشگاه شهيد بهشتي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی ماسک اسکلتی ردیاب وایزر taffeta fabric - baiketextile.com بهترین سایت شرط بندی ورزشی و کازینو با کلی ترفند و برنامه خرید و فروش لوازم خودرو ارزانتر از همه جا whebfwefwef فروشگاه