مسعود کيميايي از حضور در جشنواره فيلم فجر انصراف داد

در پي واژگوني هواپيماي مسافربري اکرايني، مسعود کيميايي کارگردان مطرح سينما، که آثار به يادماندي و برگزيده اي هم چون دندان مار، تيغ و ابريشم، سفر سنگ، تجارت، ردپاي گرک، گوزن، قيصر، سلطان را ساخته است. از حضور در جشنواره فيم فجر 98 انصراف داد. ايشان با فيلم "خون شد" قرار بود در سي و هشتمين جشنواره بين المللي فيلم فجر حضور داشته باشد.

سخنان ايشان در اين ويدئو کوتاه :

خيلي بغض دارم. من هيچ وقت اهل جشنواره نبودم. سمت و سويم هميشه مردم هستند. مردم روزگار سختي را مي گذرانند. روزي نيست که خبرهاي بد نشنويم. دلم نمي‌خواهد فيلمم در جشنواره نشان داده بشود.

ويديو انصراف مسعود کيميايي از جشنواره فيلم فجر
امير احمد قزويني بازيگر جوان تئاتر و سينما که همين امسال دو فيلم " جان دار " و " ماجراي نيمروز رد خون " را روي اکران داشت، هم از شرکت در جشنواره فجر کناره گرفت. متن ايشان در صفحه اينستاگرام:

من امير احمد قزوينى با همين ته مانده ى عواطف انسانى ام از بازى در نمايش "پروانه ى الجزايرى " براى اجرا در جشنواره ى فجر انصراف مى دهم . مى دانم غيبت اين بنده ى حقير هيچ تأثيرى در شهوت تنديس خواهى خيلى از رفقا نمى گذارد. به حرمت چشمان ِ معصومِ "راستين " و "ري را "من كه نمى توانم ، حداقل امسال را نمى توانم ، شما اگر مى توانيد خوشا به حالتان.

انصراف امير قزويني از جشنواره فيلم 98

منبع: صفحه اينستاگرام مسعود کيميايي

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : جشنواره ,فيلم ,انصراف ,حضور ,توانم ,مسعود ,مسعود کيميايي ,امير احمد ,خواهى خيلى ,تنديس خواهى ,حرمت چشمان ,شهوت تنديس خواهى
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرانک سیناترا Frank Sinatra مشاوره مدیریت املاک خانی بزرگترین و معتبر ترین پایگاده تهیه داده های جغرافیایی مجید همتا | Majid HamTa 5qW6k677 البرز رایانه دانلود رایگان سعید حسینی | saeid hosseini